Yaşamı Kolaylaştıran Adımlar

Nanoclean

Doğadan Esinlendik…

Nilüfer çiçeği yaprakları ve sinek kanatlarının yüzeyi her zaman temiz kalır, su damlaları ile kir, doğal yüzeylerine yapışmaz. Doğadan esinlendik ve Nanoclean teknolojimiz ile sıvı ve kirlerin, kumaşlara yapışmasını engellerken, aynı zamanda kendiliğinden temizlenmelerini sağladık. Nanoclean teknolojimiz ile temizlik kalıcı hale geldi. Kendi kendini temizleme etkisini tümüyle doğal yöntemlerle yaşam alanlarınıza taşıdık. Nilüfer çiçeğin yaprağından ve sinek kanatlarından ilham alarak, Vellteks olarak hayatınıza taşıdığımız bu teknolji, ekolojik onaylı, çok yönlü sağlam yaşam alanı oluşturmanıza yardımcı olur. Nanoclean, Bluesign standardına uymakta ve insan sağlığına ya da çevreye hiçbir zarar vermemektedir.

Nanoclean Ürün Avantajları

Tuşe, hav, görüntü, esneklik ve hava akımı üzerinde olumsuz etkisi yoktur.
Yıkama gerekliliğini azaltarak çevreyi korumaya yardımcı olur. Böylelikle enerji, deterjan ve su tasarrufu sağlamaktadır.
Nanoclean, tekstilin sağlam, darbeye dayanıklı ve uzun ömürlü olmasına yardımcı olur.
Nanoclean sürtünme ve basınca dayanıklıdır. Kullanım konforundan, hissedilebilirliğinden, nefes alabilirliğinden ve elastikiyetinden ödün vermez.
Nanoclean’in su geçirmezlik, mükemmel yağ ve kir iticilik özellikleri ise bugüne kadar başarılamamış düzeydedir. Ketçap, kahve, bal, kırmızı şarap ve daha birçok madde nano yapılı yüzeyden kolaylıkla çıkarılabilmektedir.
Nanoclean`in koruyucu özellikleri defalarca yıkandıktan sonra bile etkilidir.
Yumuşatıcı kullanmaya gerek yoktur.
Ütüleme işlemi, Nanoclean`in performansının artmasına yardımcı olur.
Yıkanabilir
Yıkanabilir
Temiz
Temiz
Su ve Kir İtici
Su ve Kir İtici
Nano Teknoloji
Nano Teknoloji
Enerji Tasarrufu
Enerji Tasarrufu
Kolay Temizlenebilir
Kolay Temizlenebilir