Hayat Akıp Giderken Her Anın Tadını Çıkarın!

Cleanink

Hayat Akıp Giderken Her Anın Tadını Çıkarın!

Yaşam alanlarımızda veya ofislerimizde en sık karşılaştığımız tükenmez kalem lekeleri ve organik kirlerin kolayca, çaba sarf etmeden temizlenmesi gündelik konforumuz için önemlidir.

Boyteks’in inovatif ürünü CleanInk, döşemelik kumaşlar üzerinde oluşan başta tükenmez kalem gibi pek çok zor lekeden birkaç basit adımda kurtulmanız için geliştirildi. Hayat kendi ritminde akıp giderken karşılaştığınız bu küçük sürprizler için artık endişelenmeyi bırakın; CleanInk ile yaşadığınız her anın tadını çıkarın.

CleanInk ile Temizlemek Çok Kolay

Lekelerin kumaş yüzeyinden kolayca uzaklaştırılması için birçok metot geliştirilmiştir. Ancak bu yöntemler, tükenmez kalem lekeleri ve organik kirlerin temizlenmesi söz konusu olduğunda aynı etkiyi vermez. CleanInk kumaşının barındırdığı özel formülasyon, lekelerin lif yüzeyine tutunmasını engeller ve bu lekelerin kumaş yüzeyinden su yardımı ile sorunsuz bir şekilde temizlenmesini sağlar. Lekeler size zaman kaybettirmesin, leke çıkarıcılara masraf yapmadan, sadece su yardımı ile lekelerden kurtulun.

CleanInk Ürün Avantajları

Kalem lekeleri kumaş yüzeyinden kolaylıkla temizlenir.
% 100 PES olan kumaşlarda olağanüstü derecede etkilidir.
En zor lekeleri kolayca temizler.
Kalem, ketçap, mayonez, kan, bal, çikolata, bebek pudrası, meyve suyu ve şarap gibi kir ve lekelerde etkilidir.
Daha yumuşak bir dokunuşa sahiptir.
Test Raporları
Test Raporları
Akıllı Teknoloji
Akıllı Teknoloji
Tahriş Etmez
Tahriş Etmez
Kolay Temizlenebilir
Kolay Temizlenebilir
OEXO - TEXT Standartı
OEXO - TEXT Standartı