Alevlere Karşı Etkili Koruma…

Flaret

Beklentilerin Ötesinde Konfor

Beklentilerinizin ötesinde üstün konfor! Farklı yaşam gereksinimleri ve inovatif çözümler sunmak için yeni bir formül: Flaret! Yangın tehlikesine karşı korunmak için üretilen Vellteks By Boyteks Flaret kumaş ile ileri döşemelik kumaş teknolojisinde yeni bir dönem başlıyor. Günümüzde mevcut olan alev geciktirici teknolojilerin aksine Flaret tutuşmaya karşı maksimum direnç sunar. Bu işlevi sayesinde kumaş üzerinde otururken yangın tehlikesine karşı sizi ve çevrenizdekileri korur. Üstelik bu önemli özellikteki ürün ideal fiyatla ve en yumuşak tuşe ile sunulmaktadır.

BS 5852 test standartlarını başarıyla geçen Flaret herhangi bir ekstra dolgu maddesi olmadan tutuşabilirliğe karşı maksimum koruma sunmakla birlikte bu üstün özelliğini uzun süre kullanıldıktan sonra bile kaybetmez.

Araştırmalar gösteriyor ki, ev yangınlarının büyük bölümü içerisinde mobilyalarında bulunduğu ev tekstil ürünlerinin tutuşması sonucu oluşuyor. İşte Flaret uygulanarak üretilen Vellteks döşemelik kumaşları alevi geciktirirken yangın çıkma ihtimalini de azaltır.

Flaret Ürün Avantajları

Yangın güvenliği sağlar.
Birçok yıkamaya karşı alev geciktirici özelliğini korur.
Mobilya üzerinde koruyucu bir bariyer işlevi görür.
EN 1021 – 1 standartını karşılar.
EN 1021 – 2 standartını karşılar.
BS 5852 – 1 standartını karşılar.
BS 5852 – 2 standartını karşılar.
CRIB5 standartlarını geçmektedir.
Çevre dostudur.
Güvenlik
Güvenlik
Çevre Dostu
Çevre Dostu
Alev Geciktirici
Alev Geciktirici